Investiční medaile

0

Nákupní košík je prázdny

  • Doručení

    0,00 Kč
  • K úhradě

    0,00 Kč
Home > Knihy a publikace>Na křídlech za lva

Knihy a publikace>Na křídlech za lva

Kategorie

Home > Knihy a publikace>Na křídlech za lva

Knihy a publikace>Na křídlech za lva

Na křídlech za lva

Kniha oslavující československé účastníky „Bitvy o Británii“ v jedinečném zpracování.  Vyšla u příležitosti 75 výročí slavného vítězství znamenajícího první zlom v průběhu druhé světové války.

Dostupnost: K dispozici

1 Produkt je na skladě

390,00 Kč

Množství:

Custom Block

Returns
You can return the product within 14 days of purchase.

Quaranty
2 Years for all products

Výpravná publikace z dílny autorské dvojice Jiřího a Ondřeje Soukupových je věnovaná československým pilotům – účastníkům slavné „Bitvy o Británii“ – u příležitosti jejího 75 výročí. Na stočtyřech stranách se čtenář seznámí s úvodem zachycujícím úspěchy ČS. letců v předválečné éře. Projde obdobím hořkosti po mnichovské kapitulaci a následném rozbití republiky až po porážku Francie. "Bitvě o Británii" v roce 1940 je přirozeně věnována nejrozsáhlejší část obsahu, především podílu Čechoslováků na této první porážce Luftwaffe v druhé světové válce.  Fotografie a faktografické texty jsou doplněny originálními malbami ztvárňujícími scény spojené s Čechy a Slováky sedlající anglická křídla pro symbol naší státnosti, lva. Nechybí atraktivní bokorysy letounů či znaky perutí kde naši piloti působili. Unikátní je obrazová galerie ČS letců na konci publikace, kde má každý osobní fotografii. Tisk je celobarevný ve formátu A4 na šířku, použit je kvalitní papír a tvrdé desky. Novodobým prvkem je zmínění památníku s okřídleným lvem na pražském Klárově.

Originální provedení a kvalitní zpracování je důstojným připomenutím hrdinství téměř devíti desítek československých vlastenců, kteří za řízením stíhaček a bombardérů bojovali pro obnovu Československa.  Za svoji statečnost si to jistě zaslouží.

Autor: Jiří Soukup/Ondřej Soukup
Nakladatelství:  Jiří Soukup/Aviation Art Gallery, Jindřichův Hradec
Počet stran: 104
Rok vydání: 2015

6 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: